Bieg Lwa 20.05.2023 Triathlon Lwa

Wolontariat

Wolontariat

BIEG i TRIATHLON LWA to największe imprezy sportowe w gminie Tarnowo Podgórne.

Triathlon Lwa w Lusowie to zawody na popularnych dystansach: 1/4 i 1/8 IronMan oraz dziecięcy Aquathlon. Na Bieg Lwa  składa się nie tylko półmaraton, ale także Pogoń za Lwem (bieg na 10 kilometrów), Sztafety Szkolne, Sztafety Firm, Sztafety Pokoleń, a także biegi dla najmłodszych Lwiątek. Dla osób towarzyszących biegaczom w tym dniu moc atrakcji czeka na EXPO LWA. Aby wszytko przebiegło zgodnie z planem przy organizacji bierze udział grupa ponad 250 organizatorów i wolontariuszy.

Jeśli masz ukończone 14 lat, chcesz zdobyć doświadczenie przy organizacji imprezy sportowej oraz rozwijać cenione na rynku pracy kompetencje: umiejętność pracy w zespole, komunikacja, organizowanie, czy motywowanie - zgłoś się do nas! 

Jeśli sport jest Twoją pasją, chcesz przeżyć przygodę, poczuć niepowtarzalną atmosferę, która w tym dniu wypełnia całe Tarnowo Podgórne lub poznać nowych ludzi, którzy są równie bezinteresowni jak Ty i spełniają się pomagając innym - ta oferta jest adresowana właśnie do Ciebie!

Zgłoszenia (imię, nazwisko, wiek i kilka słów o sobie) przesyłajcie na adres: wolontariat@bieglwa.pl.

Każdy z naszych wolontariuszy otrzyma: zaświadczenie o udziale w wolontariacie, koszulkę, ciepły posiłek oraz napoje w dniu imprezy, a najbardziej zaangażowani również dodatkowe gadżety.

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni