Bieg Lwa 20.05.2023 Triathlon Lwa

O nas

O nas

Piotr Modzelewski (Modzel)

Razem z Moniką i Piotrem tworzymy Bieg Lwa i Triathlon Lwa od początku. Odkąd pamiętam zawsze coś organizowałem zdobywając doświadczenie, czego kulminacją jest Bieg Lwa.

Założenie, że to co robię musi być inne niż wszystko, jednocześnie perfekcyjne w każdym calu, udało mi się zrealizować dzięki zgromadzeniu wokół tej idei kilku wspaniałych i co ważne, zaufanych osób. Teraz to już nie tylko bieg, ale cały dzień atrakcji dosłownie dla każdego. A największym szczęściem jest to, że udało nam się przyciągnąć gminną społeczność dając radość tysiącom osób, które żyją tym wydarzeniem i są z niego dumne.

Poza Biegiem Lwa organizujemy Triathlon Lwa, Galę Lwa, Bieg dla Orkiestry, a przed nami kolejne wyzwanie - Mierzęcin Trail. Organizowanie i sport to moje pasje, bo na co dzień pracuję w dużej firmie z branży chemicznej.

 O czym marzę? Żeby podczas Biegu Lwa padł rekord Polski, żeby w Tarnowie przeprowadzić imprezę biegową rangi mistrzowskiej. Marzenia trzeba realizować więc...

Moje sukcesy? Myślę, że kiedyś byłem niezłym piłkarzem, choć halowym i w wymiarze amatorskim. Trochę tych nagród uzbierałem. Poza tym ukończyłem na razie 22 maratony i zamierzam przebiec kolejne. Wynikami się nie będę chwalił bo nie ma czym, szczególnie przy Szmajchelu. Jak on wsiada wypoczęty do auta po biegu, ja właśnie mijam 35 kilometr.

 

Piotr Książkiewicz (Szmajchel)

Rocznie organizuję ponad 70 imprez sportowych - a Triathlon Lwa jest jedyną niebędącą biegiem. Cieszę się, że mogę przy nim pracować ponieważ jest to nowe doświadczenie i trochę zmiana perspektywy. Dzięki temu jest jeszcze większa szansa, że praca nigdy mi się nie znudzi.

Plany/marzenia triathlonowe: mam za sobą debiut na dystansie 1/8 IM (w 2016 roku wystartowałem właśnie w Lusowie) i udało się nie ukończyć zawodów na ostatnim miejscu i uważam to za duży sukces. Póki co kolejnych startów nie planuje, ale chciałbym żeby Triathlon Lwa zdobywał ciągle nowych fanów, wypełniał coraz większe limity uczestników - a jednocześnie nie stracił na jakości i atmosferze.

Moje rekordy życiowe: 02:34:45 w maratonie, 01:13:09 w półmaratonie i 32:58 w biegu na 10km.

Obserwuj w serwisie Instagram
 

Justyna Modzelewska

Z Biegiem Lwa jestem związana od pierwszej edycji. Przed trzy lata pomagałam w różnych mniej odpowiedzialnych zadaniach, aktualnie koordynuję część artystyczną oraz organizację rywalizacji sztafet szkolnych.

Studiuję na Politechnice Poznańskiej. Praca przy Biegu Lwa to dla mnie możliwość zdobycia cennego doświadczenia, które – jestem o tym przekonana – zaowocuje w przyszłości.

Na co dzień nie biegam. Moją pasją jest jazda konna. Kiedy zacznę pływać, biegać i jeździć rowerem - pomyślę nad dystansem Iron Man. A tak poważnie to chciałabym, żeby Bieg Lwa był najlepszym i najbardziej prestiżowym biegiem w Polsce.

Na sukcesy przyjdzie czas. Może kiedyś nawet związane z bieganiem...

 

Karolina Modzelewska

W ekipie organizacyjnej Biegu Lwa jestem od 2013 roku. Zajmuję się, w zależności od potrzeb - wolontariuszami, Biegiem Lwiątek i sceną. Właściwie mogę robić wszystko, bo organizacja wydarzenia daje mi dużo satysfakcji i pozwala się rozwijać. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak ta sfera życia pozostała na chwilę obecną pasją, a artystyczne zapędy realizuję w dziale promocji dużej firmy, w której kreatywność gra dużą rolę.

Dla przyjemności biegam, pływam i jeżdżę na rowerze, próbując zarazić sportem córkę. Od czasu do czasu sprawdzam swoje możliwości na różnych zawodach.

 

Monika Żuchowska

Z Biegiem Lwa jestem związana od pierwszej edycji, kiedy to w głowie Modzela zrodził się pomysł zorganizowania półmaratonu po, wówczas nieotwartej (dla ruchu kołowego), obwodnicy S-11, który szybko przerodził się w bieg po ulicach Tarnowa Podgórnego. Od początku jestem odpowiedzialna za wolontariat, a także za zabezpieczenie trasy i współpracę z policją, strażą gminną oraz OSP.

Ze sportem jestem związana od zawsze, głównie z siatkówką halową i plażówką. Jako absolwentce AWF-u i inne dyscypliny nie są mi obce.

Moim ogromnym sukcesem jest rozpoczęcie rekreacyjnego biegania kilka miesięcy po pierwszej edycji Biegu Lwa!

 
Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni