Bieg Lwa 22.05.2021 Triathlon Lwa 12-13.06.2021

Partnerzy techniczni

Decathlon

Decathlon

Decathlon Swadzim to największy sklep sportowy w Gminie Tarnowo Podgórne. 2700m2 powierzchni handlowej, na której znaleźć można ponad 40 dyscyplin sportowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów dopiero zaczynających przygodę ze spotem, jak i tych bardziej zaawansowanych. Każdy produkt w naszym sklepie możesz ubrać, dotknąć, przetestować. Nasi sprzedawcy to zapaleni sportowcy, którzy po pracy biegają, pływają, jeżdżą na rowerze i dzielą się doświadczeniem z klientami. DECATHLON SWADZIM - SPRZEDAJEMY PASJĘ!

Centrum Terapii Manualnej

Centrum Terapii Manualnej

Centrum Terapii Manualnj zajmuje się terapią bólów: kręgosłupa, głowy, stawów kończyn, bioder; oraz dyskopatii, dolegliwości narządów wewnętrznych i innych.
Atutami Centrum są między innymi: 35 lat doświadczeni, własny, skuteczny system terapeutyczny - Terapia Manualna Holistyczna, zespół fachowych terapeutów, indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesna baza leczniczo-edukacyjna, jedyny w kraju, wiodący ośrodek w którym uwzględnia się rolę stresu w powstawaniu dolegliwości (terapia holistyczna)

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni