Bieg Lwa 22.05.2021 Triathlon Lwa 12-13.06.2021

Partnerzy techniczni

Decathlon

Decathlon

Decathlon Swadzim to największy sklep sportowy w Gminie Tarnowo Podgórne. 2700m2 powierzchni handlowej, na której znaleźć można ponad 40 dyscyplin sportowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów dopiero zaczynających przygodę ze spotem, jak i tych bardziej zaawansowanych. Każdy produkt w naszym sklepie możesz ubrać, dotknąć, przetestować. Nasi sprzedawcy to zapaleni sportowcy, którzy po pracy biegają, pływają, jeżdżą na rowerze i dzielą się doświadczeniem z klientami. DECATHLON SWADZIM - SPRZEDAJEMY PASJĘ!

PROFILAKTYKA ZDROWOTNA

PROFILAKTYKA ZDROWOTNA

Partner projektu - Kimball Electronics

Rehasport

Rehasport

Rehasport Clinic to ośrodek specjalizujący się w ortopedii i rehabilitacji. Ponad 15 lat doświadczenie pozwoliło wypracować nam unikalny standard opieki nad sportowcami oraz osobami nie będącymi herosami stadionów. Jako jeden z niewielu ośrodków na świecie uzyskaliśmy akredytację FIFA Medical Centre of Excellence oraz Australian Institute of Sport. Zaufaniem obdarzyły nas tysiące pacjentów. Jesteśmy partnerem medycznym Polskiego Związku Tenisowego, Polskiego Związku Żeglarskiego oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Swoje placówki mamy w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Koninie. Zespół Rehasport Clinic tworzą specjaliści wielu dziedzin medycyny. Są wśród nich ortopedzi, fizjoterapeuci, trenerzy przygotowania motorycznego, fizjolodzy, dietetycy oraz wielu innych. Dzięki temu jesteśmy wstanie zapewnić pełną opiekę od momentu uraz do powrotu do zdrowia.

Światowy poziom. Bliski kontakt. Pełna opieka.

Bo.Medica

Bo.Medica

Zespół gabinetów lekarskich BO.MEDICA świadczy kompleksowe usługi medyczne, głównie w zakresie szeroko rozumianych schorzeń układu krążenia. Poza leczeniem dużą wagę przywiązujemy do profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych w myśl zasady: lepiej zapobiegać niż leczyć.

W naszym zespole znajdują się lekarze specjaliści z większości dziedzin bezpośrednio, jak i pośrednio zajmujących się tym problemem. Oprócz kardiologów, kardiochirurgów, neurologów, neurochirurgów, hipertensjologów, chirurgów naczyniowych udzielamy porad również z zakresu endokrynologii, diabetologii, pulmonologii, torakochirurgii, ortopedii, dermatologii, onkologii, reumatologii, psychologii i psychiatrii. Nasi lekarze na co dzień pracują w szpitalach klinicznych oraz miejskich zlokalizowanych na terenie miasta Poznania.

Podologia HELP

Podologia HELP

Podologia Help pomaga wszystkim, którzy mają problemy ze stopami: dzieciom, młodzieży, chorym na cukrzycę, sportowcom częściej niż inni narażonym na kontuzje, kobietom spędzającym długie godziny na wysokich obcasach, osobom starszym, którym dolegliwości często utrudniają poruszanie się.

BADEJA Dental Clinic

BADEJA Dental Clinic

Badeja Dental Clinic realizuje szeroki zakres leczenia stomatologicznego. Stosuje w pracy wysokiej klasy wyposażenie pozwalające na znaczne podwyższenie precyzji i jakości leczenia oraz zmniejszenie niedogodności związanych z zabiegami.

Mój Mount Everest

Mój Mount Everest

Inicjatywa osób, dla których rozwój jest wartością. Powstała z pasji do rozwoju i sięgania po marzenia z odwagą i pewnością siebie.
Działa w celu kształtowania świadomych i aktywnych uczestników życia społecznego nastawionych na rozwój i współpracę. 
Wspiera działania edukacyjne oraz rozwojowe wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Centrum Terapii Manualnej

Centrum Terapii Manualnej

Centrum Terapii Manualnj zajmuje się terapią bólów: kręgosłupa, głowy, stawów kończyn, bioder; oraz dyskopatii, dolegliwości narządów wewnętrznych i innych.
Atutami Centrum są między innymi: 35 lat doświadczeni, własny, skuteczny system terapeutyczny - Terapia Manualna Holistyczna, zespół fachowych terapeutów, indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesna baza leczniczo-edukacyjna, jedyny w kraju, wiodący ośrodek w którym uwzględnia się rolę stresu w powstawaniu dolegliwości (terapia holistyczna)

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni