Bieg Lwa 20.05.2023 Triathlon Lwa

Partnerzy główni

Kia Delik

Kia Delik

Firma KIA DELIK działa od roku 2010, z momentem otwarcia autoryzowanego salonu i serwisu samochodów marki KIA. Będąc najmłodszym dealerem KIA w okolicy Poznania, corocznie notujemy znaczący zrost liczby sprzedanych samochodów, a równocześnie poszerza się grono naszych zadowolonych Klientów.

Firma AUTO-DELIK działa z sukcesami na wielkopolskim rynku od 1993 roku. Od początku swojej działalności świadczymy usługi napraw blacharsko-lakierniczych samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Mieścimy się w nowoczesnych obiektach w Przeźmierowie koło Poznania, w sąsiedztwie drogi nr 92. Dla naszych klientów przygotowane są nowoczesne biura obsługi wraz z poczekalniami. Nasze zaplecze stanowi profesjonalny kompleks handlowo-usługowy z magazynem oryginalnych części zamiennych. Chętnie służymy pomocą w zakresie oferowanych usług motoryzacyjnych, a także finansowania, ubezpieczenia i likwidacji szkód komunikacyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów indywidualnych i flotowych.

Lidl

Lidl

Obecność firmy Lidl podczas Biegu Lwa to już prawdziwa tradycja. Jesteśmy razem od samego początku, z roku na rok zwiększając swój udział w wydarzeniu. W nadchodzącej edycji również nas nie zabraknie!


Każdego roku przygotowujemy dla biegaczy pakiety regeneracyjne – dodajemy sportowcom energii naszymi owocami, słodkościami jak również dbamy o odpowiednie nawodnienie organizmu dostarczając wodę Saguaro. Podczas najbliższego biegu nie zabraknie również strefy rodzinnej Lidla, do której już dzisiaj zapraszamy wszystkich uczestników. Będziemy także widoczni na starcie, podczas samego biegu oraz na mecie. Jak co roku w wydarzeniu wezmą udział nasi pracownicy, którzy przyjadą na bieg z różnych stron Polski.


Cieszymy się ze wspólnego zaangażowania firmy i naszych pracowników wraz z rodzinami. Życzymy wszystkim powodzenia i mocno trzymamy kciuki nie tylko za sukcesy sportowe ale też dobrą zabawę w gronie bliskich i współpracowników.

Magna

Magna

Magna jest jednym z największych światowych dostawców branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy ponad 150 000 pracowników w 29 krajach. Współpracujemy z ponad 50 wiodącymi producentami samochodów, by przesuwać granice technologii, wspierając innowacyjne myślenie światowej klasy procesami produkcyjnymi i inżynieryjnymi. Magna stoi za 66% nowych pojazdów wprowadzanych na rynek na całym świecie.

Nasza fabryka foteli samochodowych w Sadach istnieje na rynku już od 15 lat i zatrudnia obecnie 270 pracowników. W codziennej pracy kierujemy się zasadami Karty Pracownika, dbamy o miłą atmosferę w pracy i wspieramy rozwój i ambicje naszych pracowników.

Gen Gaz

Gen Gaz

G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. to firma z 25-letnią tradycją i doświadczeniem zdobytym na polskim rynku gazu ziemnego. Spółka jest prywatnym dystrybutorem gazu ziemnego w Polsce, działającym na podstawie koncesji i taryf zatwierdzonych przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. System dystrybucyjny G.EN. GAZ ENERGIA obejmuje 60 gmin w 4 województwach (dolnośląskim, pomorskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim).


Obecnie Spółka eksploatuje 2 771 km sieci gazowych, w tym 168 km gazociągów przesyłowych i 2 603 km gazociągów sieci rozdzielczej, a także 5 stacji regazyfikacji gazu. W 2015 roku firma dostarczyła 31 200 Klientom ponad 1 mln MWh gazu ziemnego, który pochodzi przede wszystkim ze złóż krajowych.


Działania Spółki skoncentrowane są na ciągłym rozwoju rynku dystrybucji gazu ziemnego przez systematyczną rozbudowę sieci gazowych wysokiego i średniego ciśnienia.

Kimball

Kimball

Kimball Electronics Poland produkuje wysokiej jakości wyroby elektroniczne na zlecenie klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. Kimball Electronics Poland jest liderem wśród firm z sektora EMS (Electronics Manufacturing Services) w Polsce, laureatem Diamentów 2013 miesięcznika Forbes. Znajduje się w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce. Kimball Electronics Poland jest jedną z dwóch fabryk grupy Kimball w Europie. Zatrudnia blisko 800 pracowników.

Amazon

Amazon

Amazon zajmuje się handlem internetowym i prowadzi największy sklep internetowy na świecie. Oprócz e-commerce Amazon zajmuje się też m.in. usługami w chmurze dla firm, strumieniowaniem filmów i seriali (oraz ich produkcją), produkcją czytników i dystrybucją e-booków, a także rozwojem sztucznej inteligencji i asystentów głosowych. Firma zatrudnia 650 tysięcy pracowników na całym świecie.

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni