Bieg Lwa 03.06.2018 Triathlon Lwa 09.06.2018

Lista startowa

Aquathlon

  • Termin zawodów:09.06.2018 09:00
  • |
  • Wolnych miejsc:65
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 JULIA SIKORA K Dziewczynki 10-11lat Poznań
2 MAJA KOPAŃSKA K Dziewczynki 14-15lat Poznań Warta
3 MAKSYMILIAN RYBACKI M Chłopcy 14-15lat Szczytniki RybaTeam
4 MAŁGORZATA RYBACKA K Dziewczynki 10-11lat Szczytniki RybaTeam
5 MARIA GAJB K Dziewczynki 10-11lat Poznan Obiady Po Zawodach
6 BARTOSZ SZYMCZAK M Chłopcy 14-15lat Wałcz Drugi System 11 Wałcz Drugi
7 PIOTR PIECHOCKI M Chłopcy 12-13lat Poznań SP Skrzydła w Poznaniu
8 JONASZ GLEBA M Chłopcy 14-15lat gniezno GTT Diament Gniezno
9 MACIEJ KOSTKA M Chłopcy 12-13lat Chyby UKS LUSOWO
10 LEONIA TOPCZEWSKA K Dziewczynki 10-11lat Bydgoszcz TriSpace / Bydgoszcz Triathlon Team
11 ZOFIA KOTLIŃSKA K Dziewczynki 10-11lat Poznań
12 MARTYNA GÓRNA K Dziewczynki 12-13lat Poznań
13 FRANCISZEK LEŚNY M Chłopcy 14-15lat Gniezno GTT Diament
14 MIKOŁAJ KACZMAREK M Chłopcy 12-13lat Poznań
15 KAROL JANICKI M Chłopcy 14-15lat Gostyń Chod Dróg Tri TEAM
16 MATEUSZ SĘKOWSKI M Chłopcy 10-11lat Skórzewo
17 EMILIA SĘKOWSKA K Dziewczynki 14-15lat Skórzewo
18 JAN ŁUCZKA M Chłopcy 12-13lat Rokietnica UKS Lusowo
19 DOMINIK GWIAZDOWSKI M Chłopcy 10-11lat Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz
20 ROZALIA TURKEL K Dziewczynki 12-13lat suchy las
21 JULIAN SOKOŁOWSKI M Chłopcy 14-15lat Przeźmierowo GKS Tarnovia
22 STANISŁAW MEJER M Chłopcy 10-11lat Suchy Las Suchary Suchy Las
23 KATARZYNA STROIŃSKA K Dziewczynki 14-15lat Oborniki SKS OBORNIKI
24 WOJCIECH GURANOWSKI M Chłopcy 14-15lat Chyby UKS Lusowo
25 EWA STACHOWIAK K Dziewczynki 12-13lat Rokietnica Rokietnica Biega
26 SZYMON STACHOWIAK M Chłopcy 10-11lat Rokietnica Rokietnica Biega
27 PIOTR MARCINKOWSKI M Chłopcy 12-13lat Palędzie UKS Lusowo
28 FRANCISZEK MARCINKOWSKI M Chłopcy 14-15lat Palędzie UKS Lusowo
29 ADAM SZYMCZAK M Chłopcy 12-13lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
30 ULA SOŁTYSIAK K Dziewczynki 14-15lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
31 ZOFIA SOŁTYSIAK K Dziewczynki 14-15lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
32 MICHAŁ PISANKO M Chłopcy 12-13lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
33 OLIWIA METELSKA K Dziewczynki 10-11lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
34 FRANCISZEK PISANKO M Chłopcy 10-11lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
35 ZOFIA HIBNER K Dziewczynki 10-11lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
36 WOJCIECH JASKÓLSKI M Chłopcy 10-11lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
37 WIKTOR JANKOWIAK M Chłopcy 10-11lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
38 MAJA SURMA K Dziewczynki 10-11lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
39 JAN PRZYŚLEWICZ M Chłopcy 12-13lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
40 NATALIA TACIAK K Dziewczynki 10-11lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
41 MARIA DUDEK K Dziewczynki 10-11lat Tarnowo Podgórne Uczniowski Klub Sportowy Lusowo
42 JULIA WOROCH K Dziewczynki 10-11lat Chyby GKS Tarnovia
43 BARTOSZ MAJORCZYK M Chłopcy 14-15lat Gniezno GTT DIAMENT GNIEZNO
44 FRANCISZEK LEŚNY M Chłopcy 14-15lat Gniezno GTT Diament Gniezno
45 KLAUDIA TOMASZEWSKA K Dziewczynki 12-13lat Gniezno GTT Diament Gniezno
46 MATEUSZ KONIECZNIAK M Chłopcy 10-11lat Rosnówko AZS AWF Poznań
47 DOBROCHNA PAWLICKA K Dziewczynki 10-11lat Gniezno GTT Diament Gniezno
48 MACIEJ TOMCZAK M Chłopcy 12-13lat Gniezno GTT DIAMENT GNIEZNO
Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni