Bieg Lwa 03.06.2018 Triathlon Lwa 09.06.2018

Lista startowa

Sztafeta 1/4 IronMan

  • Termin zawodów:09.06.2018 13:30
  • |
  • Wolnych miejsc:Brak
Numer Nazwa drużyny
Konkurencja Imię Nazwisko Płeć Miasto Klub
1 Także tego
Pływanie MIKOŁAJ BEKASIAK M Szamotuły
Jazda na rowerze MICHAŁ KALKA M Poznań
Bieg DAMIAN JÓŚ M Szamotuły
2 FOR FUN FOR SZPAN
Pływanie MICHAŁ ZBROSZCZYK M Kamionki FOR FUN FOR SZPAN
Jazda na rowerze MIKOŁAJ FRĄSZCZAK M Puszczykowo FOR FUN FOR SZPAN
Bieg JOANNA ZBROSZCZYK K Kamionki FOR FUN FOR SZPAN
3 UNIT MARTOMBIKE TEAM
Pływanie MARIUSZ DUDA M Lusówko UNIT MARTOMBIKE TEAM
Jazda na rowerze DAWID BRUDNICKI M Wrocław UNIT MARTOMBIKE TEAM
Bieg ADRIAN DRAB M Kalisz UNIT MARTOMBIKE TEAM
4 TEAM AKTYWNY STĘSZEW
Pływanie JOANNA TRÓMIŃSKA-STARCZYŃSKA K Gowarzewo Team Aktywny Stęszew
Jazda na rowerze TOMASZ STARCZYŃSKI M Gowarzewo Team Aktywny Stęszew
Bieg GERARD PACZKOWSKI M Stęszew Team Aktywny Stęszew
5 EASY PROJECT TEAM
Pływanie MAREK PISANKO M Dąbrowa
Jazda na rowerze ROMAN LIS M Lusówko
Bieg IWONA RATAJCZYK K Poznań
6 FAJNA FERAJNA
Pływanie AGNIESZKA PISANKO K Dąbrowa
Jazda na rowerze PAWEŁ MATUK M Lusówko
Bieg PIOTR MATUK M Stary Widzim
7 FunIron
Pływanie JAKUB KOWALSKI M Kruszwica
Jazda na rowerze TOMASZ MAZURKIEWICZ M Luboń
Bieg MAŁGORZATA MAZURKIEWICZ K Luboń
8 OSP Lusowo
Pływanie MAKSYMILIAN ROŃDA M Poznań OSP Lusowo
Jazda na rowerze KAROLINA NOWAK K Lusowo OSP Lusowo
Bieg WOJCIECH NOWAK M Lusowo OSP Lusowo
9 3 kolory
Pływanie JOANNA PIOTROWSKA K Poznań
Jazda na rowerze ELIZA CHIMICZ K Poznań
Bieg DOMINIKA SZPAKOWSKA K Poznań
10 Pogromcy Majonezu
Pływanie JAROSŁAW WENCEL M Dopiewiec Explorador
Jazda na rowerze MACIEJ NIEDZIELA M Palędzie
Bieg TOMASZ BARTKOWIAK M Szamotuły FC Kiepścioch
11 Pędzące warchlaki
Pływanie ARTUR DZIECIĄTKOWSKI M Poznań Pędzące Warchlaki
Jazda na rowerze BOGUSŁAW MIŚ M Marcinowice
Bieg MALWINA MIŚ K Poznań GLKS Marcinowice
12 #DOodcięcia
Pływanie PAWEŁ WANDELT M Poznań
Jazda na rowerze DAMIAN KOŃCZAL M Tarnowo Podgórne Good Food Team
Bieg IGOR SCHRAMM M Poznań
13 Jezioro Łabędzie
Pływanie WERONIKA BAMBER K Luboń
Jazda na rowerze KAMILA SZUDERA-KOŃCZAL K Tarnowo Podgórne
Bieg EWA ŚWITAŁA K Kuślin
14 Women Pobiedziska Tri Team
Pływanie JULIA KONOWAŁÓW K Jerzykowo
Jazda na rowerze DOMINIKA KONOWAŁÓW K Jerzykowo Pobiedziska Racing Team
Bieg ALEKSANDRA STĘPKA K Promienko Pobiedziska Running Team
15 Błyskawica i pioruny
Pływanie MARCIN PAJEWSKI M Warszawa
Jazda na rowerze DARIUSZ STEFAŃSKI M Warszawa Błyskawica i Pioruny
Bieg JUSTYNA KWAŚNIK-PAJEWSKI K Warszawa Błyskawica i Pioruny
16 SUPERMES
Pływanie KRZYSZTOF BOCZULA M Turek
Jazda na rowerze MICHAŁ DOMANIEWSKI M Czerwonak
Bieg MARCIN KUŹNIAREK M Poznań
17 Schurnięci Tri Team
Pływanie AGNIESZKA PURCZYŃSKA K Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
Jazda na rowerze MICHAŁ ZIELIŃSKI M Poznań Schurnięci Tri Team
Bieg BARBARA ZIELIŃSKA K Poznań Schurnięci Tri Team
18 Dziki w żołędziach!
Pływanie JAKUB BAŃKA M Gliwice
Jazda na rowerze BARTŁOMIEJ BAŃKA M Poznań
Bieg MARLENA MAJCHRZAK-BAŃKA K Gliwice
19 Co ludzie powiedzą?
Pływanie PIOTR HERBOWSKI M Szamotuły
Jazda na rowerze PIOTR LEMAŃSKI M Plewiska
Bieg MARCIN DOMANIECKI M Komorniki
20 Schurnięci Tri Team
Pływanie ANDRZEJ USAREK M Baranów Schurnięci Tri Team
Jazda na rowerze SEBASTIAN NOWACKI M Swarzędz Schurnięci Tri Team
Bieg MAREK PAWLAK M Chyby Schurnięci Tri Team
21 Młode Duchy
Pływanie FILIP GREKOWICZ M Gliwice
Jazda na rowerze DAMIAN STYRKOWIEC M Gliwice
Bieg DANIEL KRĘŻOŁEK M Gliwice
22 PwC Iron Ladies
Pływanie EWA NOWICKA K Poznań
Jazda na rowerze JULITA WLOSZCZYNA K Zielona Góra
Bieg EWA NOWICKA K Poznań
23 3 PRI
Pływanie ANETA GRZYBOWSKA K Poznań
Jazda na rowerze KATARZYNA WITASIAK K Obrzycko
Bieg BEATA WŁODKOWSKA K Sieroszewice
24 PARTNER PLAN
Pływanie MARCIN PLEWA M Poznań PARTNER PLAN
Jazda na rowerze SZYMON KRUK M Poznań PARTNER PLAN
Bieg ARTUR WALA M Poznań PARTNER PLAN
25 Waleczne Psy
Pływanie ADAM NOWAK M Śródka Waleczne Psy
Jazda na rowerze MICHAŁ WOJTKOWIAK M Zalasewo Waleczne Psy
Bieg MATEUSZ NOWICKI M Poznan Waleczne Psy
26 MMC
Pływanie JACEK KAŃDUŁA M Buk
Jazda na rowerze MACIEJ CHRAPLEWSKI M Buk
Bieg ANNA PALUSZAK K Buk
27 KB4056896
Pływanie ARTUR NIETRESTA M Inowrocław gsk
Jazda na rowerze KAROL TOMASZEWSKI M Poznań gsk
Bieg ALEKSANDER MODELSKI M Poznań gsk
28 PERN
Pływanie ARTUR KRYSIAK M Poznań PERN
Jazda na rowerze JĘDRZEJ KOMOLKA M Lusówko PERN
Bieg PAWEŁ SIŁACZ M Kaźmierz PERN
29 InterEkipa
Pływanie MATEUSZ KRASICKI M Poznań InterEkipa
Jazda na rowerze MICHAŁ NOWICKI M Czarnków/Poznań InterEkipa
Bieg JUSTYNA OHLA K Poznań InterEkipa
30 Błotoholicy
Pływanie PATRYK IZAJKO M Poznań Błotoholicy
Jazda na rowerze ANDRZEJ SZAJKOWSKI M Koszalin Błotoholicy
Bieg MARIUSZ KOŚMIDER M Wronczyn Błotoholicy
Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni