Bieg Lwa 20.05.2023 Triathlon Lwa

Aktualności

Startujesz w Lusowie? Zbadaj się u naszych Partnerów

Profilaktyka powinna być czymś naturalnym, jak codzienne jedzenie śniadania. Ale czy jest? Czy badasz się regularnie? Czy masz za sobą echo serca? Badania wydolnościowe? A fizjoterapeuta - odwiedzasz go czasami profilaktycznie, czy dopiero, jak coś boli? Razem z Kimball Electronics Poland  przychodzimy Ci z pomocą i dajemy możliwość zwrócenia się w kierunku własnego zdrowia. 

To jeszcze jedno, ważne pytanie: czy w przesuwaniu swoich granic i zdobywaniu kolejnych życiówek, zachowujesz rozsądek? Czy nie zapominasz, od czego to się zaczęło? Czy przypadkiem nie było to dbanie o zdrowie?

Bądź świadomym sportowcem!

Dołącz do akcji i skorzystaj z badań profilaktycznych. W specjalnej cenie pakietu na hasło Triathlon Lwa, umów wizytę u naszych partnerów medycznych. Skorzystaj z oferty Bo Medica, Rahasport, Podologia Help, Badeya Stomatologia i Pasja Rozwoju.

Akcja trwa do 11 lipca.

Co dokładnie możesz zbadać?

Bo Medica oferuje pakiet kardiologiczny, w którego skład wchodzą badania echa serca, próby wysiłkowej na bieżni, EKG a także holter ciśnieniowy na 24 godz. Aby zarezerwować termin i skorzystać z promocyjnej ceny za badania, zadzwoń pod numer 607 06 88 88.

Rehasport specjaliści od układu ruchu przeprowadzą dla Ciebie kinematyczną analizę biegu, mającą na celu minimalizowanie ryzyka kontuzji i urazów biegowych. Sprawdzą kąt dotyku podłoża w płaszczyźnie czołowej i strzałkowej, ułożenie podudzia, biomechanikę biegu oraz asymetrię nóg. Brzmi ciekawie? Dowiedz się więcej na stronie Rehasport - Medycyna Ruchu. Dowiedz się więcej pod numerem 61 628 11 81.

Podologia Help oferuje konsultację ortopodologiczną i diagnostyczne badanie na platformie Footbalance, czyli badanie wad postawy. Dla uczestników Triathlonu Lwa specjalny rabat 30% na konsultację, 10% na zabiegi i wkładki. Zrób coś dobrego dla siebie i trenuj bezpiecznie! Zarejestruj się telefonicznie pod numerem tel. 780 084 080.

Badeya Implantologia i Stomatologia Cyfrowa możesz zadbać kompleksowo o zdrowie jamy ustnej. Nowoczesne wyposażenie kliniki zapewni wnikliwą diagnostykę oraz leczenie na najwyższym światowym poziomie. Na zdjęciach z zawodów warto pokazać swój piękny i zdrowy uśmiech. Dla zapisanych rabaty przed zawodami i po zawodach - po okazaniu medalu. A zatem… skontaktuj się pod numerem tel. 533 131 731.

Wiemy jak ważny jest spokój i zdrowie psychiczne, dlatego jest z nami również Pasja Rozwoju. Tu możesz liczyć na tutoring w kształtowaniu inteligencji emocjonalnej, radzeniu sobie ze stresem, jak również pomoc w budowaniu sprawczej motywacji, uświadomieniu swojego potencjału oraz określeniu potrzeb zarówno rozwojowych, jak również terapeutycznych. Wybierając numer tel. 518 958 536 daj sobie szansę na wyznaczenie i osiągnięcie celów, oraz realne wzmocnienie w dążeniu do realizacji marzeń. Czy nie od tego powinno się wszystko zacząć?

Wiemy jak istotne jest doglądanie i pielęgnacja własnego zdrowia i samopoczucia. Wiemy też, że z profilaktyką bywa różnie, że nie znajdujemy czasu na badania wśród natłoku innych spraw. Trening biegowy traktujesz jako dbanie o formę, to oczywiste, lecz warto czasem zwrócić się do profesjonalistów o rzetelne sprawdzenie zdrowia. Chcemy ułatwić Ci to zadanie. Nie zastanawiaj się, naprawdę warto!

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni