Bieg Lwa 22.05.2021 Triathlon Lwa 12-13.06.2021

Aktualności

Triathlon Lwa we współpracy z Polskim Związkiem Triathlonu

Triathlon Lwa 2021 odbędzie się 12 czerwca. Start w Lusowie będzie w tym roku wymagał od nas wszystkich podjęcia dodatkowych działań. Mając świadomość, że pandemia nie odpuszcza postanowiliśmy nawiązać współpracę z Polskim Związkiem Triathlonu. Co to oznacza?

Każdy zawodnik, który będzie chciał wziąć udział w indywidualnej lub sztafetowej rywalizacji będzie musiał posiadać licencję PZTri. Na ten moment nie wiemy, jakie obostrzenia będą obowiązywać w czerwcu, dlatego już dzisiaj zaznaczamy, że jest ryzyko, że będą wymagane licencje roczne (koszt to 80 zł w wersji elektronicznej lub 100 zł w postaci karty). Jeśli przepisy zostaną zmienione i dopuszczone będzie organizowanie imprez sportowych jak dawniej, to na Triathlonie Lwa również będą mogły obowiązywać licencje dzienne (koszt 20 zł), które będzie można zakupić w naszym panelu zapisów lub przez aplikację PZTri. Informacje na ten temat podamy najpóźniej na dwa tygodnie przed terminem zawodów.

Weryfikacja licencji będzie odbywać się w biurze zawodów, podczas odbioru pakietów startowych. Nie będzie możliwości startu w zawodach bez licencji.

Informacje o tym, jak wyrobić licencję Polskiego Związku Triathlonu znajdują się na stronie: http://triathlon.pl/licencjeag/. Szczegóły dotyczące systemu licencyjnego oraz przeznaczenia środków pochodzących z licencji znajdziecie pod linkiem: http://triathlon.pl/licencje/

Sztafety

Podczas Triathlonu Lwa organizujemy również sztafety na dystansach 1/4 i 1/8 IM. Na dzisiaj przepisy obligują nas do tego, by wszyscy zawodnicy startujący w sztafetach posiadali licencję. Jeśli przepisy się zmienią – możliwe, że wymóg posiadania licencji będzie dotyczył tylko jednej osoby z drużyny.

Dodatkowe zapisy

Listy startowe na Triathlon Lwa nie są jeszcze zapełnione, dlatego 23 kwietnia, o godz. 20:00 uruchomimy dodatkową rejestrację.

Opłaty z edycji 2020

Osoby, które zapisały się na Triathlon Lwa 2020 i nie wycofały chęci udziału w imprezie, automatycznie zostały umieszczone na listach startowych tegorocznej edycji.

Biorąc pod uwagę powyższe zmiany, każdy, kto będzie chciał otrzymać zwrot wpisowego – będzie miał taką możliwość. Wystarczy, że do 30 kwietnia 2021 napiszecie do nas wiadomość na kontakt@bieglwa.pl, z następującymi danymi: imię, nazwisko, dystans, numer startowy. Uwaga – jeśli numer konta, z którego wykonywaliście przelew na opłatę startową 2020 jest nieaktualny – koniecznie podajcie nowy numer konta oraz nazwę banku.

Po 30 kwietnia nie będzie już możliwości wycofania się z udziału w imprezie. Od 1 maja do 6 czerwca będzie natomiast możliwość przeniesienia opłaty startowej na innego zawodnika lub zawodniczkę.

Swimrun Lwa

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, tegoroczny Triathlon Lwa będzie wyjatkowy, bo impreza wzbogaci się o rywalizację w konkurencji swimrun. Szczegóły wkrótce!

fot. Tomasz Szwajkowski 

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni