Bieg Lwa 18.05.2019 Triathlon Lwa 8.06.2019

Aktualności

Bądź odpowiedzialny, badaj się!

Czy wiesz, że statystycznie dwóch na stu zawodników startujących w Triathlonie Lwa może mieć wadę serca, która nie wykryta lub nieodpowiednio prowadzona może być przyczyną zasłabnięć, a nawet poważniejszych konsekwencji? W naszych zawodach wystartuje ponad 800 osób, więc takich przypadków może być nawet kilkanaście. Szczególnie narażone są osoby z dwupłatkową zastawką aortalną serca, u których może występować groźny dla życia tętniak aorty. Obie choroby można wykryć, a świadomie prowadzona profilaktyka pozwala na uprawianie sportu. 

W tym roku postawiliśmy na profilaktykę kardiologiczną. Wspólnie z centrum medycznym Bo.Medica w Przeźmierowie, które tworzą lekarze będący największymi autorytetami w dziedzinie kardiologii w naszym kraju przygotowaliśmy dla Was pakiety kompleksowych badań układu krążenia. Zależy nam, żebyśmy spotkali się za rok w dobrym zdrowiu i jeszcze lepszej formie!

Przebadaj się przed Triathlonem Lwa, a jeśli nie zdążysz, to w pakiecie startowym znajdziesz voucher na badania po zawodach.

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni