Bieg Lwa 03.06.2018 Triathlon Lwa 09.06.2018

Aktualności

Zmiany w organizacji ruchu oraz informacje o parkingach

W dniu zawodów - w sobotę, 10 czerwca ruch samochodowy w Lusowie będzie ograniczony. W związku z tym wszystkich, którzy wybierają się na Triathlon Lwa, a także Mieszkańców Lusowa - prosimy o zapoznanie się z kilkoma ważnymi informacjami.

Sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów wymaga zamknięcia dróg podczas startów:

 -  pętla biegowa, a więc ul. Ogrodowa i Grabowa będą zamknięte w godz. 10:00-12:30 oraz 13:30-17:00;

- pętla rowerowa, czyli  ul. Nowa w kierunku do Batorowa i dalej Batorego do ul. Batorowskiej (nr domu 120) oraz ul. Poznańska w kierunku Sadów do ul. Lipowej zamknięte będą w godz. 10:00 - 11:30 oraz od 13:30 - 16:00.

Uwaga – odcinek ulicy Ogrodowej od wysokości cmentarza (okolice mety zawodów i strefy zmian) do parkingów przy kościele (Plac Dowbora Muśnickiego) będzie zamknięty od 10:00 do 17:30.

Osoby przyjeżdżające do Lusowa samochodami prosimy o uważne przyjrzenie się mapie, na której zaznaczyliśmy parkingi. Będą one zlokalizowane przy kościele (Plac Dowbora Muśnickiego) oraz dzięki uprzejmości Proboszcza - za kościołem. Dojazd do nich będzie możliwy tylko w godzinach otwarcia ulic.

Przypominamy o bezwzględnym zakazie parkowania na trasie zawodów czyli ulicach: Poznańskiej, Ogrodowej, Grabowej, Nowej i Batorego. Zakaz obowiązuje od godz. 6:30 do zakończenia zawodów.

Już dzisiaj dziękujemy Mieszkańcom Lusowa za wyrozumiałość, a wszystkich startujących prosimy o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń.  

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni