Bieg Lwa 18.05.2019 Triathlon Lwa 8.06.2019

Aktualności

Zmiany w organizacji ruchu oraz informacje o parkingach

W dniu zawodów - w sobotę, 9 czerwca ruch samochodowy w Lusowie będzie ograniczony. W związku z tym wszystkich, którzy wybierają się na Triathlon Lwa, a także Mieszkańców Lusowa - prosimy o zapoznanie się z kilkoma ważnymi informacjami.

Sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów wymaga zamknięcia dróg podczas startów:

  • pętla biegowa, a więc ul. Ogrodowa od kościoła i ul. Grabowa w Lusówku, do ul. Wioślarskiej będą zamknięte w godz. 09:30-12:00 oraz 13:30-17:00;
  • pętla rowerowa, czyli  ul. Nowa w kierunku do Batorowa i dalej Batorego do ul. Batorowskiej (nr domu 120) oraz ul. Poznańska od ronda w kierunku Sadów i Lipowa do rozwidlenia Lipowa/Ogrodowa do wysokości kościoła zamknięte będą w godz. 09:30 - 11:15 oraz od 13:00 - 16:30.

Uwaga – odcinek ulicy Ogrodowej od wysokości kościoła (Plac Dowbora Muśnickiego) do  wysokości cmentarza będzie zamknięty od godz. 9:30 do 17:30.

Osoby przyjeżdżające do Lusowa samochodami prosimy o uważne przyjrzenie się mapie, na której zaznaczyliśmy parkingi. Będą one zlokalizowane przy kościele (Plac Dowbora Muśnickiego) oraz dzięki uprzejmości Proboszcza - za kościołem. Dojazd do nich będzie możliwy tylko w godzinach otwarcia ulic.

Przypominamy o bezwzględnym zakazie parkowania na trasie zawodów czyli ulicach: Poznańskiej, Ogrodowej, Grabowej, Nowej i Batorego. Zakaz obowiązuje od godz. 6:30 do zakończenia zawodów (godz. 17:30).

Już dzisiaj dziękujemy Mieszkańcom Lusowa za wyrozumiałość, a wszystkich startujących prosimy o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń.  

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni