Bieg Lwa 22.05.2021 Triathlon Lwa 12-13.06.2021

Sztafeta 1/4 IronMan

Zgłoszenia

Zapisy do sztafet na dystansie 1/4 IRONMAN wystartowały!

Link do rejestracji: www.zapisy.krokdonatury.pl.

Aby dokonać zgłoszenia należy założyć konto na naszej stronie (www.triathlonlwa.pl/zapisy) – wypełniając wszystkie pola formularza zgłoszeniowego. Konto zakładamy na dane jednego z członków sztafety.

Następnie będzie można przejść bezpośrednio do zapisów wybierając konkurencję która nas interesuje (w tym przypadku to sztafeta na dystansie 1/4 IRONMAN), podać dane członków sztafety którą chcemy zgłosić do biegu (domyślnie jednym z nich jest właściciel konta na które się logujemy), a w kolejnym kroku potwierdzić poprawność danych i przejść do płatności w serwisie dotpay.pl. Jeśli nie sfinalizujemy zgłoszenia – to następnym razem wystarczy, że zalogujemy się na dane podane podczas zgłoszenia na swoje konto – i z jego poziomu będziemy mogli dokonać zgłoszenia.

UWAGA! Konto wystarczy założyć raz – jeśli kiedykolwiek (począwszy od edycji 2016) rejestrowałeś się na stronie bieglwa.pl lub triathlonlwa.pl – nie musisz robić tego ponownie, wystarczy że zalogujesz się na dane podane podczas zgłoszenia (www.triathlonlwa.pl/moje_konto).

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni