Bieg Lwa 03.06.2018 Triathlon Lwa 09.06.2018

1/8 IronMan

Zgłoszenia

Zapisy na Triathlon na dystansie 1/8 IRONMAN wystartują 16 listopada o godzinie 20:00.

Limit zgłoszeń to 300 uczestników.

Aby dokonać zgłoszenia należy założyć konto na naszej stronie (www.triathlonlwa.pl/zapisy) – wypełniając wszystkie pola formularza zgłoszeniowego. Następnie będzie można przejść bezpośrednio do zapisów wybierając konkurencję która nas interesuje, opcje dodatkowe (możliwość zakupu skarpet kompresyjnych ROYAL BAY), a w kolejnym kroku przejść do płatności w systemie dotpay.pl. Jeśli nie sfinalizujemy transakcji – to następnym razem wystarczy, że zalogujemy się na dane podane podczas zgłoszenia na swoje konto – i z jego poziomu będziemy mogli dokonać zgłoszenia.

Od dnia 1 kwietnia do dnia 3 czerwca 2018 roku będzie istniała możliwość przeniesienia opłaty startowej na innego zawodnika - INSTRUKCJA PRZENIESIENIA OPŁATY STARTOWEJ.

UWAGA! Konto wystarczy założyć raz – jeśli kiedykolwiek (począwszy od edycji 2016) rejestrowałeś się na stronie bieglwa.pl lub triathlonlwa.pl – nie musisz robić tego ponownie, wystarczy że zalogujesz się na dane podane podczas zgłoszenia (www.triathlonlwa.pl/moje_konto).

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni