Bieg Lwa 18.05.2019 Triathlon Lwa 8.06.2019

Aquathlon

Zgłoszenia

Zapisy na Aquathlon wystartują w marcu!

Aby dokonać zgłoszenia należy założyć konto na naszej stronie (www.triathlonlwa.pl/zapisy) – wypełniając wszystkie pola formularza zgłoszeniowego. Konto zakładamy na dane osoby dorosłej, a nie dziecka – więc jeśli wcześniej zapisywaliśmy się już na Bieg Lwa lub Triathlon Lwa – to nie musimy robić tego ponownie – wtedy wystarczy się zalogować.

Następnie będzie można przejść bezpośrednio do zapisów wybierając konkurencję która nas interesuje (konkretną kategorię), podać dane dziecka które chcemy zgłosić do zawodów, a w kolejnym kroku potwierdzić poprawność danych i wysłać zgłoszenie. Jeśli nie sfinalizujemy zgłoszenia – to następnym razem wystarczy, że zalogujemy się na dane podane podczas zgłoszenia na swoje konto – i z jego poziomu będziemy mogli dokonać zgłoszenia.

UWAGA! Konto wystarczy założyć raz – jeśli kiedykolwiek (począwszy od edycji 2016) rejestrowałeś się na stronie bieglwa.pl lub triathlonlwa.pl – nie musisz robić tego ponownie, wystarczy że zalogujesz się na dane podane podczas zgłoszenia (www.triathlonlwa.pl/moje_konto).

 

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni