Bieg Lwa 03.06.2018 Triathlon Lwa 09.06.2018

Lista startowa

Sztafeta 1/8 IronMan

  • Termin zawodów:09.06.2018 13:30
  • |
  • Wolnych miejsc:6
Numer Nazwa drużyny
Konkurencja Imię Nazwisko Płeć Miasto Klub
1 DZM
Pływanie DOMINIKA KRYSTIANC K Kakolewo
Jazda na rowerze ZOFIA KRYSTIANC K Grodzisk Wielkopolski
Bieg HANNA WŁODARCZYK K Nowy Tomyśl
2 POPKI TEAM
Pływanie PIOTR POPOWICZ M Buk POPKI TEAM
Jazda na rowerze KRZYSZTOF PRZEWOŹNY M Buk POPKI TEAM
Bieg KATARZYNA POPOWICZ K Buk POPKI TEAM
3 Gang Junikowski
Pływanie FILIP GARBACZ M Poznań
Jazda na rowerze MICHAŁ NOWAK M Poznań Szturm Junikowo
Bieg BARTOSZ WASIELEWSKI M Poznań Szturm Junikowo
4 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
Pływanie ZBIGNIEW TROJANOWSKI M Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
Jazda na rowerze KRZYSZTOF TROJANOWSKI M Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
Bieg ELŻBIETA TROJANOWSKA K Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
5 Alibabki
Pływanie ANNA LEWANDOWSKA - GRADUSZEWSKA K Poznań
Jazda na rowerze ANNA KRZYŻANIAK KRZYŻANIAK K Poznań
Bieg EDYTA CUDAK K Poznań
6 CHYBY LEGENDS
Pływanie JACEK KOSTKA M Chyby
Jazda na rowerze PAWEŁ SZYMCZAK M Chyby Chyby Legends
Bieg MIKOŁAJ GURANOWSKI M Chyby Chyby Legends
7 Dumni i Ostatni
Pływanie ŁUKASZ PRZYBYŁ M Poznań
Jazda na rowerze MATEUSZ LISIECKI M Poznań
Bieg PAWEŁ MARCINKOWSKI M Poznań
8 IN-SOFTWARE
Pływanie CEZARY KORZENIEWSKI M Poznań IN-SOFTWARE
Jazda na rowerze JANUSZ PERCZAK M Luboń IN-SOFTWARE
Bieg MIACHŁ IGNATOWICZ M Tarnowo Podgórne IN-SOFTWARE
9 zakręceni
Pływanie MARTA MROWIŃSKA K Mosina
Jazda na rowerze ZDZISŁAW ZAWAL M Mosina
Bieg ROBERT IMBIEROWICZ M Branno
10 ZSR CKP Kaczki Średnie
Pływanie TOMASZ JAKUBOWSKI M Turek ZSR CKP Kaczki Średnie
Jazda na rowerze IGOR HYNAS M Turek ZSR Kaczki Średnie
Bieg TOMASZ PIRTRZAK M Turek ZSR Kaczki
11 Zaprzysiężeni
Pływanie SZYMON GŁUCHOWSKI M Krotoszyn
Jazda na rowerze PIOTR JERZAK M Kamionki
Bieg ADAM PLUTA M Krotoszyn
12 Żony nas zapisały
Pływanie ROBERT SUPERCZYŃSKI M Poznań
Jazda na rowerze HUBERT WALCZAK M Lusówko
Bieg JAN JASKÓLSKI M Tarnowo Podgórne
13 Janowy Młyn
Pływanie KAROLINA BOGUSIEWICZ K Poznań Janowy Młyn
Jazda na rowerze MONIKA PROSIANOWSKA K Janowiec Wielkopolski Janowy Młyn
Bieg ADAM PROSIANOWSKI M Swarzędz Janowy Młyn
14 mars
Pływanie ANDRZEJ MUSIAŁ M Lusowo
Jazda na rowerze MAGDA BAGIŃSKA K krosno
Bieg KUBA BAGIŃSKI M krosno
15 Byle do mety
Pływanie MICHALINA WARDĘGA K Poznań
Jazda na rowerze PIOTR CERANEK M Poznań
Bieg PIOTR LEHMANN M Poznań
16 System-1 Team
Pływanie MARTA KAMIŃSKA K Poznań
Jazda na rowerze MAGDALENA PRĘTKA K Promienko
Bieg DAWID BULCZYŃSKI M Poznań
17 Czarne kruki
Pływanie MARCIN GAWROŃSKI M Poznan Czarne kruki
Jazda na rowerze MIKOŁAJ KAMIŃSKI M Poznań Czarne kruki
Bieg ŁUKASZ CZARNUCH M Poznań Czarne kruki
18 Pionierzy sportu
Pływanie PRZEMYSŁAW ŁAKOMIAK M Mrowino
Jazda na rowerze TOMASZ DURSKI M Mrowino
Bieg MAREK KUZIÓW M Mrowino
19 Team CCL
Pływanie MIROSŁAW RUSINEK M Tarnowo Podgórne
Jazda na rowerze PRZEMYSŁAW CIASTEK M Rogoźno Wlkp.
Bieg MONIKA MARUSZCZYK K Tarnowo Podgórne
20 CNRATL
Pływanie PIOTR MICHALSKI M Zielona Góra
Jazda na rowerze KRZYSZTOF WOJTCZAK M Wrocław
Bieg JOWITA PILARSKA-KORCZAK K Zielona Góra
21 Atlasus
Pływanie MAREK MICHALSKI M Zielona Góra Atlasus
Jazda na rowerze BOLESŁAW MALISZEWSKI M Zielona Góra Atlasus
Bieg MONIKA HALASZ - KAWAŁKOWSKA K Zielona Góra Atlasus
22 TRI FOR FUN
Pływanie AGATA WAGA - NOWAK K Dąbrówka TRI FOR FUN
Jazda na rowerze BEATA HARASIMOWICZ K Dąbrówka TRI FOR FUN
Bieg HANNA HARASIMOWICZ K Zalasewo TRI FOR FUN
23 METZINK TRIATHLON
Pływanie DAREK KOWALSKI M POZNAN METZINK TRIATHLON
Jazda na rowerze MICHAŁ CHMIELEWSKI M Poznam Metzink TRI
Bieg ROBER GORWA M POZNAN METZINK TRIATHLON
24 Pędzący po piwo
Pływanie MARCIN LUBARSKI M Poznań
Jazda na rowerze SZYMON TOPOREK M Opalenica Primavika
Bieg RADOSŁAW GLUZA M Opalenica
Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni