1 |
JULIA |
SIKORA |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Poznań |
|
2 |
MAJA |
KOPAŃSKA |
K |
Dziewczynki 14-15lat |
Poznań |
Warta |
3 |
MAKSYMILIAN |
RYBACKI |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Szczytniki |
RybaTeam |
4 |
MAŁGORZATA |
RYBACKA |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Szczytniki |
RybaTeam |
5 |
MARIA |
GAJB |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Poznan |
Obiady Po Zawodach |
6 |
BARTOSZ |
SZYMCZAK |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Wałcz Drugi |
System 11 Wałcz Drugi |
7 |
PIOTR |
PIECHOCKI |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Poznań |
SP Skrzydła w Poznaniu |
8 |
JONASZ |
GLEBA |
M |
Chłopcy 14-15lat |
gniezno |
GTT Diament Gniezno |
9 |
MACIEJ |
KOSTKA |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Chyby |
UKS LUSOWO |
10 |
LEONIA |
TOPCZEWSKA |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Bydgoszcz |
TriSpace / Bydgoszcz Triathlon Team |
11 |
ZOFIA |
KOTLIŃSKA |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Poznań |
|
12 |
MARTYNA |
GÓRNA |
K |
Dziewczynki 12-13lat |
Poznań |
|
13 |
FRANCISZEK |
LEŚNY |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Gniezno |
GTT Diament |
14 |
MIKOŁAJ |
KACZMAREK |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Poznań |
|
15 |
KAROL |
JANICKI |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Gostyń |
Chod Dróg Tri TEAM |
16 |
MATEUSZ |
SĘKOWSKI |
M |
Chłopcy 10-11lat |
Skórzewo |
|
17 |
EMILIA |
SĘKOWSKA |
K |
Dziewczynki 14-15lat |
Skórzewo |
|
18 |
JAN |
ŁUCZKA |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Rokietnica |
UKS Lusowo |
19 |
DOMINIK |
GWIAZDOWSKI |
M |
Chłopcy 10-11lat |
Bydgoszcz |
Zawisza Bydgoszcz |
20 |
ROZALIA |
TURKEL |
K |
Dziewczynki 12-13lat |
suchy las |
|
21 |
JULIAN |
SOKOŁOWSKI |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Przeźmierowo |
GKS Tarnovia |
22 |
STANISŁAW |
MEJER |
M |
Chłopcy 10-11lat |
Suchy Las |
Suchary Suchy Las |
23 |
KATARZYNA |
STROIŃSKA |
K |
Dziewczynki 14-15lat |
Oborniki |
SKS OBORNIKI |
24 |
WOJCIECH |
GURANOWSKI |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Chyby |
UKS Lusowo |
25 |
EWA |
STACHOWIAK |
K |
Dziewczynki 12-13lat |
Rokietnica |
Rokietnica Biega |
26 |
SZYMON |
STACHOWIAK |
M |
Chłopcy 10-11lat |
Rokietnica |
Rokietnica Biega |
27 |
PIOTR |
MARCINKOWSKI |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Palędzie |
UKS Lusowo |
28 |
FRANCISZEK |
MARCINKOWSKI |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Palędzie |
UKS Lusowo |
29 |
ADAM |
SZYMCZAK |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
30 |
ULA |
SOŁTYSIAK |
K |
Dziewczynki 14-15lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
31 |
ZOFIA |
SOŁTYSIAK |
K |
Dziewczynki 14-15lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
32 |
MICHAŁ |
PISANKO |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
33 |
OLIWIA |
METELSKA |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
34 |
FRANCISZEK |
PISANKO |
M |
Chłopcy 10-11lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
35 |
ZOFIA |
HIBNER |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
36 |
WOJCIECH |
JASKÓLSKI |
M |
Chłopcy 10-11lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
37 |
WIKTOR |
JANKOWIAK |
M |
Chłopcy 10-11lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
38 |
MAJA |
SURMA |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
39 |
JAN |
PRZYŚLEWICZ |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
40 |
NATALIA |
TACIAK |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
41 |
MARIA |
DUDEK |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Tarnowo Podgórne |
Uczniowski Klub Sportowy Lusowo |
42 |
JULIA |
WOROCH |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Chyby |
GKS Tarnovia |
43 |
BARTOSZ |
MAJORCZYK |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Gniezno |
GTT DIAMENT GNIEZNO |
44 |
FRANCISZEK |
LEŚNY |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Gniezno |
GTT Diament Gniezno |
45 |
KLAUDIA |
TOMASZEWSKA |
K |
Dziewczynki 12-13lat |
Gniezno |
GTT Diament Gniezno |
46 |
MATEUSZ |
KONIECZNIAK |
M |
Chłopcy 10-11lat |
Rosnówko |
AZS AWF Poznań |
47 |
DOBROCHNA |
PAWLICKA |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Gniezno |
GTT Diament Gniezno |
48 |
MACIEJ |
TOMCZAK |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Gniezno |
GTT DIAMENT GNIEZNO |
49 |
MATEUSZ |
PURCZYŃSKI |
M |
Chłopcy 10-11lat |
Siekierki Wielkie |
Wicher Siekierki |
50 |
WOJCIECH |
BUSZCZAK |
M |
Chłopcy 12-13lat |
LUSÓWKO |
GKS TARNOVIA |
51 |
OLA |
ZIEMNIEWSKA |
K |
Dziewczynki 12-13lat |
Kaźmierz |
GKS TARNOVIA |
52 |
KARINA |
ŚLUGAJSKA |
K |
Dziewczynki 12-13lat |
Gniezno |
gtt diament |
53 |
ADAM |
BIELIŃSKI |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Gniezno |
Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe Diament |
54 |
OLIWIA |
TALKOWSKA |
K |
Dziewczynki 12-13lat |
Szczecinek |
Triathlon Szczecinek |
55 |
MATEUSZ |
LEBODA |
M |
Chłopcy 10-11lat |
Szczecinek |
Triathlon Szczecinek |
56 |
JUDYTA |
KŁOSOWSKA |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Szczecinek |
Triathlon Szczecinek |
57 |
MARIKA |
ROGUSZKA |
K |
Dziewczynki 12-13lat |
bydgoszcz |
|
58 |
ADAM |
WOJCIECHOWSKI |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Swarzędz |
UKS Lider Swarzędz |
59 |
MARCIN |
WOJCIECHOWSKI |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Swarzędz |
UKS Lider Swarzędz |
60 |
WIKTOR |
JAKIEL |
M |
Chłopcy 14-15lat |
bydgoszcz |
|
61 |
JAKUB |
BUDZYŃSKI |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Gniezno |
GTT Diament |
62 |
MACIEJ |
MAZURKIEWICZ |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Dąbrowa |
JEDYNKA LUBOŃ |
63 |
AMELIA |
MAZURKIEWICZ |
K |
Dziewczynki 12-13lat |
Dąbrowa |
JEDYNKA LUBOŃ |
64 |
OSKAR |
BERNAT |
M |
Chłopcy 14-15lat |
Suchy Las |
UAM Triathlon Poznań |
65 |
DOMINIKA |
LEŚNIEWSKA |
K |
Dziewczynki 14-15lat |
Oborniki |
KS EXTREME TEAM OBORNIKI |
66 |
WANESSA |
SIERAKOWSKA |
K |
Dziewczynki 10-11lat |
Gniezno |
GTT Diament Gniezno |
67 |
EWELINA |
MOMOT |
K |
Dziewczynki 12-13lat |
Gniezno |
GTT DIAMENT GNIEZNO |
68 |
ANTONI |
GÓRSKI |
M |
Chłopcy 12-13lat |
Poznań |
|