Bieg Lwa 23.05.2020 Triathlon Lwa 06.06.2020

Aktualności

Nowy termin zawodów

Drodzy Triathloniści,

Od kilku tygodni świat stoi na głowie. Nasz także. Jeszcze kilka dni temu wierzyliśmy, że będziemy mogli spotkać się z Wami w Lusowie w czerwcu tego roku. Niestety realia są takie, jakie są. Dzisiaj nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy będziemy mogli wrócić do normalnego funkcjonowania, dlatego by nie trzymać Was dłużej w niepewności podjęliśmy decyzję o odwołaniu Triathlonu Lwa 2020.

Rozważaliśmy opcje przeniesienia imprezy na sierpień lub wrzesień, jednak obserwując działania innych Organizatorów i nie mając pewności, co przyniosą następne miesiące, doszliśmy do wniosku, że najsłuszniejszą decyzją będzie rezygnacja z organizacji zawodów w tym roku. Zwyczajnie, po ludzku jest nam przykro, ale nie czujemy, że się poddaliśmy. Udział w zawodach to radość, to możliwość spełniania marzeń, pokonywania własnych słabości. I chcemy, by tak kojarzył się Wam Triathlon Lwa. Nie chcemy wokół naszej imprezy złych emocji, które na pewno zagościłyby, gdybyśmy musieli organizować zawody w terminie innej lub nawet kilku ważnych dla Was imprez, albo kolejny raz je przekładać.

Każdy kto dokonał już zgłoszenia ma możliwość przeniesienia opłaty na edycję 2021 - zapewniając sobie tegoroczne ceny. Decydując się na odwołanie zawodów już teraz, mamy też możliwość zwrócenia Wam 100% wpisowego. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Za rok zorganizujemy dla Was wydarzenie, które będziecie wspominać przez długie lata. Tymczasem trzymajcie się zdrowo!

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni