Bieg Lwa 18.05.2019 Triathlon Lwa 8.06.2019

Aktualności

Zapraszamy na Bieg Lwa!

Trzy tygodnie przed Triathonem Lwa organizujemy Bieg Lwa - to półmaraton i bieg na 10 km w podpoznańskim Tarnowie Podgórnym. W tym roku zawody odbędą się w sobotni wieczór (18 maja), a cała impreza przybiera formułę dwudniowego festiwalu.

Półmaraton wystartuje o godz. 20:00, a Pogoń za Lwem na dystansie 10 km - o godz. 18:00. Jest to dobra informacja dla tych, którym doskwierał upał w poprzednich edycjach. Obydwa biegi odbędą się na atestowanych trasach. Limity miejsc to 1750 osób w półmaratonie i 1250 zawodników na 10 km. 

Bieg Lwa to wydarzenie nie tylko dla dorosłych. Jak co roku nie zabraknie zawodów dla najmłodszych, którzy będą mogli uczestniczyć w Biegu Lwiątek. Limit 1000 zawodników oznacza, że to jedna z największych imprez sportowych dla dzieci w Polsce!

Bieg Lwa organizowany jest z myślą o całych rodzinach, dla których odbędzie się Sztafeta Pokoleń (3x400m). Natomiast uczniowie z pobliskich szkół oraz przedstawiciele firm będą mieli okazję rywalizować w Sztafetach Szkolnych i Firmowych. Tradycyjnie, na biegach można spodziewać się niepowtarzalnej atmosfery wielkiego święta sportowego, którą tworzą kibice.

Festiwal Biegu Lwa to więcej niż bieganie. EXPO Lwa co roku zapewnia wiele atrakcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Uczestnicy będą mogli skorzystać ze stref sportowych, artystycznych oraz relaksu dla dzieci i dorosłych. W tym roku, zawody drwali Lion’s Trophy przyniosą jeszcze więcej emocji, gdyż będą one częścią eliminacji do Mistrzostw Europy.

Mityng Lekkoatletyczny i coroczny Zlot Foodtrucków serwujących dania z całego świata zadbają, aby Bieg Lwa był niezapomnianym przeżyciem dla każdego!

Zapisy do Biegu Lwa są dostępne na stronie www.bieglwa.pl. Wiele ciekawostek pojawia się na profilu imprezy na Facebooku. 

fot. Tomasz Szwajkowski

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni