Bieg Lwa 03.06.2018 Triathlon Lwa 09.06.2018

Aktualności

Atrakcje podczas Triathlonu Lwa

Mimo, że triathlon jest widowiskową dyscypliną sportu, a Triathlon Lwa dodatkowo dla podkreślenia atrakcyjności odbywa się w pętlach, przygotowaliśmy kilka atrakcji towarzyszących zawodom.

Tarnowskie Termy razem z Decathlonem zorganizują mini strefę sportu. Firma Korbanek zaprezentuje najnowsze quady Polaris, a każdy będzie mógł napić się piwa z browaru Fortuna i zjeść pyszne lody.

Świetnie zaopatrzone stoisko szykuje Triathlonista.com wspólnie z ZONE3 Polska. Znajdziecie na nim akcesoria startowe, paski na numery, opaski na chipy, okularki na wody otwarte, a także żele, gumy, batoniki energetyczne oraz kosmetyki, które pomogą szybko i łatwo założyć oraz zdjąć piankę. Będą też inne przydatne gadżety, plus dawka mocy i pozytywna energia od organizatorów stoiska.

Każdy będzie miał okazję do skorzystania z masaży oraz porad specjalistów Centrum Terapii Manualnej z Sierosławia. Przygotujemy również specjalny makaron, który pozwoli odzyskać siły po wyczerpującym wysiłku. Oczywiście, jak co roku za metą, oprócz pięknych medali będą czekały pakiety regeneracyjne od LIDLa.

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni