Bieg Lwa 21.05.2017 Triathlon Lwa 10.06.2017

Aquathlon

Zgłoszenia

Zapisy na Aquathlon potrwają od 10 stycznia do wyczerpania limitu miejsc.

Limit zgłoszeń to 100 uczestników.

Aby dokonać zgłoszenia należy założyć konto na naszej stronie (www.triathlonlwa.pl/zapisy) – wypełniając wszystkie pola formularza zgłoszeniowego. Konto zakładamy na dane osoby dorosłej, a nie dziecka – więc jeśli wcześniej zapisywaliśmy się już na Bieg Lwa lub Triathlon Lwa – to nie musimy robić tego ponownie – wtedy wystarczy się zalogować.

Następnie będzie można przejść bezpośrednio do zapisów wybierając konkurencję która nas interesuje (konkretną kategorię), podać dane dziecka które chcemy zgłosić do zawodów, a w kolejnym kroku potwierdzić poprawność danych i wysłać zgłoszenie. Jeśli nie sfinalizujemy zgłoszenia – to następnym razem wystarczy, że zalogujemy się na dane podane podczas zgłoszenia na swoje konto – i z jego poziomu będziemy mogli dokonać zgłoszenia.

UWAGA! Konto wystarczy założyć raz – jeśli kiedykolwiek (począwszy od edycji 2016) rejestrowałeś się na stronie bieglwa.pl lub triathlonlwa.pl – nie musisz robić tego ponownie, wystarczy że zalogujesz się na dane podane podczas zgłoszenia (www.triathlonlwa.pl/moje_konto).

 

Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni