Bieg Lwa 21.05.2017 Triathlon Lwa 10.06.2017

Lista startowa

Aquathlon

  • Termin zawodów:10.06.2017 09:00
  • |
  • Wolnych miejsc:Brak
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 JOANNA STOPA K Dziewczynki 10-11lat Baranowo
2 MAJA KOPAŃSKA K Dziewczynki 14-15lat POZNAŃ
3 OSKAR BERNAT M Chłopcy 12-13lat Suchy Las Skis team
4 NATALIA CIECHANOWSKA K Dziewczynki 12-13lat Tarnowo Podgórne
5 MARTYNA GÓRNA K Dziewczynki 10-11lat Poznań
6 JULIAN SOKOLOWSKI M Chłopcy 14-15lat Przeźmierowo
7 AMELIA MICHALAK K Dziewczynki 12-13lat Komorniki
8 TYMOTEUSZ BORSIAK M Chłopcy 14-15lat Plewiska AZS AWF Poznań
9 JASIU WASYL M Chłopcy 12-13lat Mrowino
10 BARTŁOMIEJ LEWOCHA M Chłopcy 14-15lat Aleksandrów Łódzki KS CELIRONMAN
11 WOJCIECH PILC M Chłopcy 10-11lat Poznań Dres i Laczki
12 POLA NOWACKA K Dziewczynki 14-15lat Poznań Fabryka Mazaków
13 NATASZA OBUCHOWICZ K Dziewczynki 14-15lat Raszyn LEGIA WARSZAWA
14 AMELIA ZIELIŃSKA K Dziewczynki 14-15lat Lusowo UKS Lusowo
15 MAKSYMILIAN RYBACKI M Chłopcy 14-15lat Szczytniki RybaTeam
16 MATEUSZ PURCZYŃSKI M Chłopcy 10-11lat Siekierki Wielkie WICHER SIEKIERKI
17 DOMINIKA LEŚNIEWSKA K Dziewczynki 12-13lat Oborniki KS EXTREME TEAM OBORNIKI
18 BARTOSZ MAJORCZYK M Chłopcy 12-13lat Gniezno GTT DIAMENT GNIEZNO
19 JONASZ GLEBA M Chłopcy 14-15lat Gniezno Diament Gniezno
20 KLAUDIA TOMASZEWSKA K Dziewczynki 10-11lat Gniezno GTT DIAMENT GNIEZNO
21 ARTUR KOZŁOWSKI M Chłopcy 12-13lat Gniezno GTT Diament Gniezno
22 ALEKSANDRA EICHLER K Dziewczynki 10-11lat Oborniki Extreme team
23 ILYA KARALIUK M Chłopcy 12-13lat Brześć Białoruś
24 HUBERT BOROWIK M Chłopcy 10-11lat Poznań
25 ANASTAZJA FURTAK K Dziewczynki 12-13lat Śrem GTT Diament Gniezno
26 JAKUB KĘDRA M Chłopcy 14-15lat Lusówko UKS Lusowo
27 MARTYNA ATAMAŃCZUK K Dziewczynki 12-13lat Szczecinek Triathlon Szczecinek
28 OLIWIA TALKOWSKA K Dziewczynki 12-13lat Szczecinek Triathlon Szczecinek
29 GABRIEL OLSZEWSKI M Chłopcy 12-13lat Szczecinek Triathlon Szczecinek
30 MICHAŁ PISANKO M Chłopcy 12-13lat Dąbrowa UKS Lusowo
31 MACIEJ TOMCZAK M Chłopcy 12-13lat Gniezno GTT Diament
32 ADAM BOGDZIEWICZ M Chłopcy 14-15lat Gniezno GTT Diament Gniezno
33 JUDYTA KŁOSOWSKA K Dziewczynki 10-11lat Szczecinek Tru/iathlon Szczecinek
34 FRANCISZEK MOROZ M Chłopcy 10-11lat Palędzie Poznańska Akademia Karate
35 LENA MUCHOWICZ K Dziewczynki 10-11lat Poznan Dziki z Moraska
36 MARTYNA MUCHOWICZ K Dziewczynki 14-15lat Poznan Dziki z Moraska
37 WOJCIECH GURANOWSKI M Chłopcy 12-13lat Chyby UKS Lusowo
38 MACIEJ KOSTKA M Chłopcy 12-13lat Chyby UKS LUSOWO
39 STANISŁAW FERCHMIN M Chłopcy 14-15lat Poznań KS UAM Triathlon Poznań
40 KACPER FERCHMIN M Chłopcy 10-11lat Poznań KS UAM Triathlon Poznań
41 ALEKSANDRA FERCHMIN K Dziewczynki 12-13lat Poznań KS UAM Triathlon Poznań
42 MARIA MAKOWSKA K Dziewczynki 10-11lat Ustronie Morskie UKS Sokół
43 ALEX ROPSKI M Chłopcy 12-13lat Batorowo MH Sport
44 MARCELINA SZYMAŃSKA K Dziewczynki 14-15lat Gniezno GTT Diament Gniezno
45 AGATA SZYMAŃSKA K Dziewczynki 12-13lat Gniezno GTT Diament Gniezno
46 ADAM SZYMCZAK M Chłopcy 12-13lat Chyby UKS Lusowo
47 MARIA ISANSKA K Dziewczynki 14-15lat Poznan UAM Triathlon Poznań
Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni