Bieg Lwa 21.05.2017 Triathlon Lwa 10.06.2017

Lista startowa

Sztafeta 1/4 IronMan

  • Termin zawodów:10.06.2017 13:30
  • |
  • Wolnych miejsc:Brak
Numer Nazwa drużyny
Konkurencja Imię Nazwisko Płeć Miasto Klub
401 DAMY RADĘ
Pływanie DARIA PAWLIKOWSKA-OTTO K Grodzisk Wielkopolski
Jazda na rowerze KRZYSZTOF ŚLĘZAK M LUSÓWKO
Bieg DAGMARA PAWLIKOWSKA-SURDYK K SIEROSŁAW
402 Informed Sources Tri Team
Pływanie MICHAŁ BULICZAK M Sieraków
Jazda na rowerze ADAM DONDAJEWSKI M Komorniki
Bieg FILIP BAJACZYK M Poznań
403 Drużyna Wilka
Pływanie PAULINA NOWACKA K Luboń Drużyna Wilka
Jazda na rowerze JAKUB KUBIAK M Komorniki Drużyna Wilka
Bieg ŁUKASZ KUBIAK M Luboń Drużyna Wilka
404 OMG
Pływanie PIOTR HERBOWSKI M Szamotuły
Jazda na rowerze PIOTR LEMAŃSKI M Plewiska
Bieg JOANNA STRACH-LEMAŃSKA K Plewiska
405 Waleczne Psy
Pływanie ADAM NOWAK M Śródka Waleczne Psy
Jazda na rowerze MICHAŁ WOJTKOWIAK M Zalasewo Waleczne Psy
Bieg MATEUSZ NOWICKI M Poznan Waleczne Psy
406 UNIT MARTOMBIKE TEAM
Pływanie MARIUSZ DUDA M Lusówko UNIT MARTOMBIKE TEAM
Jazda na rowerze DAWID BRUDNICKI M Koziegłowy UNIT MARTOMBIKE TEAM
Bieg ADRIAN DRAB M Kalisz UNIT MARTOMBIKE TEAM
407 Trener ma ambicje.
Pływanie AGNIESZKA GALCZEWSKA K Plewiska
Jazda na rowerze MAŁGORZATA KLEBAN-NOWAK K Plewiska
Bieg MAGDALENA GODLEWSKA K Poznań
408 ARCYwrogowie
Pływanie ŁUKASZ WŁODARCZYK M Poznań Night Runners Kona
Jazda na rowerze PAWEŁ KOCJAN M Poznań Night Runners
Bieg DOMINIK IŁOWIECKI M Poznań NBR Team
409 Tequila Tim
Pływanie DOMINIKA CIERPKA K Środa Wielkopolska Tequila Tim
Jazda na rowerze DAMIAN BOGACZYK M Środa Wielkopolska Tequila Tim / Polonia Środa
Bieg TOMASZ SZYNWELSKI M Środa Wielkopolska Tequila Tim
410 KLAFS Sauna and Spa
Pływanie KRZYSZTOF DZWONIARKIEWICZ M Środa Wielkopolska Polonia Środa
Jazda na rowerze GRZEGORZ WIZŁA M Miłosław
Bieg DARIUSZ KŁODA M Czapury
411 PNP Team
Pływanie TOMASZ KULINSKI M Rokietnica PNP Team
Jazda na rowerze MICHAŁ KUZIEMSKI M Rokietnica PNP Team
Bieg MARIA NIEDZIELSKA K Suchy Las PNP Team
412 TRIceratops - GPD Triathlon Team
Pływanie ALBERT WOSIEK M Puszczykowo TRIceratops - Gpd Triathlon Team
Jazda na rowerze MICHAŁ NOWAKOWSKI M Swadzim TRIceratops - Gpd Triathlon Team
Bieg PRZEMYSŁAW DZIĘGIEL M Poznań TRIceratops - Gpd Triathlon Team
413 KMB ROGOŹNO
Pływanie BARTEK KILAR M Rogoźno KMB ROGOŹNO
Jazda na rowerze MAREK MACIASZCZYK M ROGOŹNO KMB TEAM ROGOŹNO
Bieg BARTOSZ BRUST M Rogoźno KMB ROGOŹNO
414 MałpkaTeam
Pływanie ROBERT DOLNY M Skórzewo
Jazda na rowerze ZDZISŁAW ZAWAL M Mosina
Bieg MAŁGORZATA JANKOWSKA K Poznań
415 KA.ME.LE.
Pływanie MIKOŁAJ LEWANDOWSKI M Osięciny KA.ME.LE.
Jazda na rowerze MACIEJ MELLER M Szubin KA.ME.LE.
Bieg PIOTR KAMIŃSKI M Toruń KA.ME.LE.
416 TRIceratops - gpd triathlon team
Pływanie MARIUSZ DROST M Poznań TRIceratops - gpd triathlon team
Jazda na rowerze ERNEST DODOT K Swadzim TRIceratops - Gpd Triathlon Team
Bieg KATARZYNA SOBIERAJEWICZ K Poznań TRIceratops - gpd triathlon team
417 C9H13NO3
Pływanie MAURYCY WŁOKA M Poznań
Jazda na rowerze WIKTOR KIERZEK M Poznań
Bieg KATARZYNA SABACIŃSKA K Poznań
418 RON RACING
Pływanie TOMASZ BRZEZIŃSKI M ŚRODA WLKP RON RACING
Jazda na rowerze ŁUKASZ BISKUP M ZANIEMYŚL RON RACING
Bieg PIOTR ROZWORA M ŚRODA WLKP RON RACING
419 DPI
Pływanie PAWEŁ WANDELT M Poznań
Jazda na rowerze DAMIAN KOŃCZAL M Tarnowo Podgórne Good Food Team
Bieg IGOR SCHRAMM M Poznań
420 EASY PROJECT
Pływanie MAREK PISANKO M Dąbrowa
Jazda na rowerze ROMAN LIS M LUSÓWKO
Bieg IWONA RATAJCZYK K Poznań
421 JaguarTeam
Pływanie JAKUB KOWALSKI M Kruszwica
Jazda na rowerze TOMASZ MAZURKIEWICZ M Luboń
Bieg MAŁGORZATA MAZURKIEWICZ K Luboń
422 B12 Odżywianie i Możliwości
Pływanie MAŁGORZATA REGULSKA K Buedrusko B12 Odżywianie i Możliwości
Jazda na rowerze EWA MIELCAREK K Poznań B12 Odżywianie i Możliwosći
Bieg PRZEMYSŁAW MIELCAREK M Poznań Herbalife- B12 team
423 OSP Lusowo
Pływanie WOJTEK NOWAK M Lusowo OSP Lusowo
Jazda na rowerze KAROLINA NOWAK K Lusowo OSP Lusowo
Bieg ŁUKASZ WALCZAK M Lusowo OSP Lusowo
424 Grzmiące Rydze
Pływanie WACŁAW GRZYMISŁAWSKI M Poznań
Jazda na rowerze JACEK RYDZEWSKI M Swarzędz
Bieg MATEUSZ RYDZEWSKI M Swarzędz
425 Bojano Biega
Pływanie ROBERT ORŁOWSKI M Bojano Bojano Biega
Jazda na rowerze ZDZISŁAW AUGUST M Gdynia Bojano Biega
Bieg ALEKSANDRA ORŁOWSKA K Bojano Bojano Biega
426 IRONTEAM
Pływanie AGNIESZKA PISANKO K Dąbrowa
Jazda na rowerze PAWEŁ MATUK M Lusówko
Bieg MIKOŁAJ GURANOWSKI M Chyby
427 #zawszewpałę
Pływanie SZYMON TOPOREK M Opalenica
Jazda na rowerze KAROL FLIEGER M Opalenica
Bieg WOJTEK JASTRZĘBSKI M Opalenica Fabryka Triathlonu
428 Arena Ruchu
Pływanie ADAM ROMANOWSKI M Poznań Arena Ruchu
Jazda na rowerze TOMISŁAW STEFANIAK M Poznań Arena Ruchu
Bieg MONIKA STEFANIAK K Poznań Arena Ruchu
429 Polonia Środa
Pływanie JOANNA HAŃCZYK K Środa Wlkp. Polonia Środa
Jazda na rowerze PRZEMYSŁAW PANKOWSKI M Zaniemyśl Polonia Środa
Bieg LESZEK WIERZBICKI M Środa Wlkp. Polonia Środa
430 Szybcy i wściekli
Pływanie ADAM ZAKRZEWSKI M KIEKRZ
Jazda na rowerze ANDRZEJ RYBACKI M Rokietnica
Bieg ANNA LIPKO K Rokietnica
Triathlon Lwa Bieg Lwa

Partnerzy główni

Partnerzy techniczni